Spolupracujte s námi

Technologická aliance HTP již od svého vzniku vychází z myšlenky, že v oblasti high technologií a řešení mohou a musí spolupracovat subjekty bez rozdílu své velikosti, strukturovanosti, teritoriálního umístění či kapitálové vyspělosti.

Jedinou limitní podmínkou je ověřená vysoká profesionalita a odpovědnost v daném technologickém oboru a zájem o týmovou spolupráci s dalšími subjekty na společných projektech.

HTP proto nabízí spolupráci:

  • a) Technologickým společnostem, které mají zájem  zapojit se do existujících či nově vznikajících projektů z daných oblastí řešení
  • b) Jednotlivým osobám, které mají o dané řešené oblasti zájem a prokážou svoji odbornou a profesní způsobilost se k řešitelským týmům připojit
  • c) Firmám, společnostem, organizacím atd., které hledají vhodná řešení pro svůj záměr, včetně možnosti vývoje na "míru" a kteří ocení maximální profesionalitu skupinového řešení, garanci a cenové optimum a nechtějí se stát objektem pokusů údajné "kompatibility" slepených řešení firem se světovým "renome".

Máte-li zájem o některou z uvedených variant spolupráce, odešlete, prosím, následující dotazník na uvedenou adresu. Následně budete kontaktováni.

Použijte CTRL pro vícenásobný výběr

O řešení mám zájem jako*

 
Obrázek - prevence proti spamu Nemůžete-li přečíst text, klikněte zde.
 
zpět na začátek webu

Ke správnému zobrazení je potřeba stáhnout Flash Player 7.Prosím kliknětě sem a stáhněte si přehrávač.