Bydlení a high tech

Současné technologie určené pro využití v domácnostech, nebo které lze v domácnostech úspěšně využít, začínají být již tak rozsáhlé, že je lze zařadit pod samostatný technický obor ht-homedesign, kterému se HTP již řadu let věnuje.

Jedná se o oblasti: 

  • Domácnost
  • Zahrada
  • Vybavení

Internet, WiFi, Homeserver, ADSL, 3G, GSM, Bluetooth, Digitalní fotografie, MP3, IP kamery, Telemedicína, Homebanking, TVbanking, Skype, Chat, E-shop, E-government, E-learning, Elektronický podpis, Elektronická zdravotní knížka, EZS domácnosti, Inteligentní dům, Cílené datové výstupy, Drtiče a lisy odpadů, Seniorský maják, Řízené osvětlení, Ozvučení-osvětlení a závlaha zahrady, atd. jsou dnes pojmy, které stále častěji slýcháme, ale ne každý z nás se v nich dostatečně orientuje, aby je mohl účinně využívat ve své domácnosti.

Proto, aby tyto a nově nastupující technologie člověk mohl smysluplně využívat, nestačí pouze o nich vědět, ale jeho domácnost se k jejich využití musí dostatečně připravit!

V této oblasti investoři obvykle spoléhají na architekty, ti však vzhledem k rozsahu technologií nejsou schopni aktivně vývoj sledovat a účinně do svých návrhů zapracovávat. Stavby na technologie nejsou dostatečně připraveny a jejich následné nasazení bývá obtížné či až nemožné.

HTP nabízí tři roviny řešení a služeb v této problematice:

  • Unikátní systém, tzv. HomeBrain (www.homebrain.cz), který zvládá většinu z výše uvedených technologií v jednom zařízení typu set-top-boxu
  • Zpracování technologických podkladů pro Vaše architekty, včetně možné následné instalace a zprovoznění zvolených technologií
  • Základní školení architektů v oblasti tzv. HT-homedesignu.

HTP se díky mnohaletým zkušenostem a rozsahu zaměření partnerů aliance z vybraných oborů jako jediný věnuje této problematice v takto obsáhlé profesionální rovině.

 
zpět na začátek webu

Ke správnému zobrazení je potřeba stáhnout Flash Player 7.Prosím kliknětě sem a stáhněte si přehrávač.