Profil společnosti

Na trhu existuje řada pokrokových high tech řešení. Jejich uvedení do běžné praxe bývá někdy obtížné a obvykle zcela nesplňuje očekávání jak jejich tvůrců,tak i uživatelů.

V oblasti high tech působí řada dodavatelů různé velikosti, s velkým teritoriálním rozmístěním a širokým oborovým zaměřením, kteří o sobě často málo "vědí", či se neumějí nastavit na stejnou "komunikační vlnu".

Někteří výrobci nerespektují potřeby budoucích uživatelů těchto technologií, čímž se často míjejí vlastnosti jejich finálních výrobků a řešení s reálnou potřebou trhu.

ČR má na počet obyvatel velké množství nadprůměrných až špičkových, odbornostně zdatných lidí, kteří však zřídka mají vhodné podmínky ke komerčnímu prosazení svých myšlenek a řešení.

Často nastává situace, že dobré nápady nejsou využity, nebo jsou přebrány někým jiným a jejich tvůrci z nich neplyne žádný přínos.

Nejen tyto důvody nás proto vedly k vytvoření technologické platformní aliance HIGH TECH PARK ( HTP ). Sdružuje jedince, firmy, společnosti a organizace, které se společně a z různých pohledů chtějí od samého počátku podílet na vývoji, testování, uvedení do praxe a následné podpoře pokrokových řešení z různých oblastí lidského života.

Řešení jsou prioritně směřována na běžného uživatele. Ke spolupráci jsou přizývány všechny subjekty, které zaručí, že jsou schopny podpořit svojí profesionalitou v daném oboru základní myšlenku aliance – Zavádění nejnovějších technologií do běžného života.

Aliance následně garantuje, že finální řešení, která nabízí, vycházejí z prověřené spolupráce a profesionality partnerů HTP a že jejich původ není odepřen jejich skutečným autorům !

 
zpět na začátek webu

Ke správnému zobrazení je potřeba stáhnout Flash Player 7.Prosím kliknětě sem a stáhněte si přehrávač.