HIGH TECH PARK a Startupy

Firma HIGH TECH PARK se snaží maximálně moderním způsobem podpořit jako nezávislá technologická aliance různých subjektů činnost a projekty startupů.  A to pokud možno tou nejpřirozenější, nikoliv formální cestou, na níž se mj. spojují investoři s realizačními týmy a partneři projektu jako jsou INTEL, MICROSOFT, T-Mobile, Motorola a LG nebo profesoři a specialisté z pracovišť ČVUT Praha.

HIGH TECH PARK  připravuje nový areál KAMPUS PARK v Praze–Hodkovičkách, kde najdou svoje místo IT specialisté z amerického Silicon Valley, Tech City z Londýna, TECHPARKU ze švýcarského Curychu a další. Zapomeňte na nudné kanceláře a neosobní přístup. Těšte se na rozsáhlé a zajímavé komplexy coworkingových center, které budou zaplněny mladými a zajímavými lidmi ze všech koutů světa. Takové místo znamená prostor pro řadu neformálních akcí a setkávání. Zde probíhá networking v pravém slova smyslu. KAMPUS PARK slibuje doslova živnou půdu pro nápady, které nechtějí zůstat jen v hlavách, a projekty s ambicemi proniknout do mezinárodních vod.

Různě specializovaná centra se snaží v dnešní době vytvořit ideální prostředí pro myšlenky, které si zaslouží proměnit v činy, je zde aktivně propojována oblast inovačních technologií a kreativity. Samozřejmostí jsou sdílená pracoviště, inkubátory a akcelerátory. Toto vše nyní spojí KAMPUS PARK Praha-Hodkovičky do jednoho místa již během roku 2013. Zároveň začne HIGHT TECH PARK pracovat jako tzv. „Český technologický ambasador“. V první etapě jedná o vytvoření svého zastoupení ve Velké Británii, Švýcarsku a USA. Z těchto míst bude schopen svým partnerům aktivně pomáhat s jejich konkrétním uplatněním na zahraničních trzích.

Součástí Kampusu bude i ubytování, jídelna a relaxační zóna a samozřejmostí bude školící centrum pro vykonávání mentoringu po dobu až 1 roku a také zkušebny IT technologií, testovací centra a laboratoře.

 
zpět na začátek webu

Ke správnému zobrazení je potřeba stáhnout Flash Player 7.Prosím kliknětě sem a stáhněte si přehrávač.